Tak tworzymy każdą drukarkę 3D KINGROON

Ludzie mogą nie wiedzieć, że modele KINGROON, które posiadasz, pochodzą z Chin, oddalonych o tysiące mil. A my, producenci, zrobiliśmy wiele, aby mieć pewność, że pozostaną dobre i dobrze przyjęte.

Dzisiaj podzielimy się z Wami kilkoma szczegółami na temat każdej drukarki 3D KINGROON. Możecie więc wiedzieć, co się dzieje, zanim otrzymacie drukarkę i jak ją stworzyliśmy.

Część 1 W fabryce

Gdy nowy model zakończy fazę opracowywania, nasi inżynierowie przygotowują wszystko. Pełna drukarka zostałaby podzielona na kilka części o różnych SOP. Następnie te SOP zostaną przypisane do różnych linii, a nasze prace będą przebiegać zgodnie z SPO, aby wszystko złożyć.

Po złożeniu wszystkich części drukarka zostanie złożona do testów.

P1 KLP1 Oczekuje na test

(KLP1 oczekuje na test)

Nie pomyliłeś się, każda drukarka została zmontowana do testów.

Test rezonansu P2 na KP5L

(KP5L jest w trakcie testu rezonansowego)

Regularnymi obiektami testowymi będą test rezonansowy i ławka 3D, które pomagają znaleźć problemy.

Ławka P3 3D na KP3S

(KP3S testuje z 3D Benchy)

Wszystkie maszyny muszą przejść te testy przed zapakowaniem. Oznacza to, że wydruki muszą być prawidłowe na każdej drukarce, niezależnie od tego, czy jest to model Klipper, czy nie.

P4 KP3S Pro V2 Po teście

(P4 KP3S Pro V2 po teście)

„Samoprodukcja” to interesująca tradycja, którą można spotkać wchodząc do fabryki drukarek 3D. Wybierzemy losowo niektóre drukarki do badania próbki i testu wytrzymałości. Maszyny te mają przypisane zadanie drukowania części, takich jak kanał wentylatora. Badanie trwa zwykle 1-2 dni.

Test wytrzymałości P5

(KP3S Pro w teście wytrzymałościowym i produkujący kanał wentylatora)

Po przetestowaniu części eksploatacyjne, takie jak płyta robocza, zostaną usunięte. Drukarka zostanie zdemontowana, dokładnie wyczyszczona i wyposażona we wszystkie wymagane, nowe części. Zwykle ustawiają się w kolejce na półkach i już niedługo przechodzą na kolejny zabieg.

P6 KP3S Pro S1 oczekuje na pakowanie

(KP3S Pro S1 oczekuje na pakowanie)

Następnie zostaną dobrze zapakowane w inną SPO. To samo powinieneś zobaczyć po otrzymaniu przesyłki.

P7 KP3S Pro jest na opakowaniu

(KP3S Pro S1 oczekuje na pakowanie)

To ostatni krok w przypadku większości drukarek. W przypadku nowych modeli wybierzemy losowo kilka zapakowanych modeli i przeprowadzimy test upadku. Dlatego najnowszy KLP1 ma niewiele uszkodzeń transportowych.

Część 2 Fracht morski

Ciężkie towary, takie jak drukarki 3D i włókna, są zwykle wysyłane drogą morską. Drukarki te zostaną załadowane na kontenery, a następnie dostarczone do portu ciężarówkami. Następnie płacimy za fracht, podatki i inne opłaty.

Fracht morski do lokalnego portu trwa około 1-2 miesięcy. Następnie około 15 dni na odprawę celną, następnie 7-15 dni do lokalnego magazynu. I 3-7 dni na przetwarzanie i magazynowanie.

Jeśli jakakolwiek paczka została uszkodzona podczas transportu, zostanie usunięta i zwykle ulega zniszczeniu w tym procesie.

Część 3 Wysyłka lokalna

Po otrzymaniu zamówienia lokalny magazyn oznaczy paczkę i wysła ją wymaganą metodą wysyłki. Lokalną usługą wysyłkową są zwykle DHL, DPD, UPS, USPS i tak dalej. Zajmuje to około 3-7 dni roboczych. Ale Meksyk jest zwykle wolniejszy, lokalna firma wysyłkowa, BigSmart i iMile czasami mogą działać powoli lub nie mieć żadnych aktualizacji, powodują wiele skarg i problemów.

Dlatego też przygotowując się, upewniliśmy się, że drukarka jest idealna, gdy ją wysyłamy, a w niektórych przypadkach, takich jak ciężkie drukarki, takie jak KLP1, przeprowadziliśmy nawet test upuszczenia i ulepszenia opakowania, aby zmniejszyć szkody w transporcie.

Ale szkód transportowych nie da się uniknąć. A wysyłka lokalna jest ostatnim wyzwaniem dla drukarki 3D, która przybywa z odległości tysięcy mil. Jeśli znajdziesz na nim jakiekolwiek uszkodzenia, nie martw się. Dbamy o to.

Poprzedni artykuł Kalibracja OrcaSlicer, ostatnia zagadka dla KINGROON KLP1 i KP3S Pro V2
Następny artykuł Ustawienia krajalnicy dla składanych mieczy w Ultimaker Cura, PrusaSlicer i OrcaSlicer

Uwagi

Igor Cherpak - styczeń 1, 2024

The information from above is interesting. So, why so many troubles is happening, like mine, if you test every 3D Printer? I hope my problem will be solved soon. My best wishes!

zostaw komentarz

* Wymagane pola