Niezbędne narzędzia do drukowania 3D i części zamienne

niezbędne i mało znane narzędzia i części zamienne do drukowania 3D , dzięki którym drukarki 3D będą działać sprawnie. chcesz założyć przestrzeń dla twórców, ten przewodnik powinien ci się przydać.
i pieniądze na zestaw śrubokrętów
jeden z tych zestawów z wieloma sterownikami może być całkiem dobrym kompromisem. Dodatkową zaletą jest to, że wszystkie te sterowniki będą pasować do wiertarki lub wiertarki
o orzechu. I klucz płaski lub klucz do tych nakrętek i jeden z tych, które dwa cele. Pierwsza to złączki do rurek ptfe, druga to nakrętki mimośrodowe, których używamy do napinania naszych rolek typu V. Mniejszy koniec zazwyczaj pasuje do m5 które utrzymują zespół rolki v.

który został zaprojektowany tak, aby pasował do wyglądu zewnętrznego
zalecamy zakup wysokiej jakości klucza nastawnego. Umożliwią one trzymanie bloku grzejnego podczas wymiany dyszy, bez pozostawiania śladów i uszkadzania powierzchni zewnętrznej.

Nasadka klucza do dyszy

zdecydowanie wolę ten tani zestaw gniazd.
śrubokręty. Będziesz potrzebować główki Philips, płaskiej w różnych rozmiarach. Ponownie zestaw wielofunkcyjny z mnogością opcji może być dobrą alternatywą dla kupowania pojedynczych wkrętaków.
szczypce. Zdecydowanie moje ulubione narzędzie w tej kategorii, tj doskonale nadają się do przycinania i usuwania istniejących opasek kablowych lub odcinania końcówek nowych, które właśnie nałożyłeś. Doskonale nadają się również do czyszczenia końca szpuli z żarnikiem przed ponownym włożeniem go do gorącego końca.

Strojenie i konserwacja Narzędzia do drukarek 3D

strojenie i konserwacja drukarki 3D.
jego smar syntetyczny jest doskonały do
aby mieć pewność, że nic się nie poskleja i że drukarka będzie działać sprawnie.

Linijka i suwmiarki cyfrowe

dokładne narzędzia pomiarowe. jest doskonałym narzędziem podczas kalibracji e-kroków. Wiele testów wymaga jednak użycia noniusza lub suwmiarki cyfrowej. Ponieważ potrzebujemy dużej dokładności, niezależnie od tego, czy mierzymy wymiary zewnętrzne obiektu, czy mierzymy żądaną grubość ściany.

Multimetr

Twoje silniki krokowe i wymagane przez kierowcę ręczne ustawienie vref, wówczas multimetr jest nieocenionym narzędziem.

Części zamienne, które warto mieć pod ręką

łóżko. lub lakier do włosów lub klej

Powierzchnia łóżka grzewczego

ręką dowolnej powierzchni roboczej łóżka grzewczego, z której korzystasz
ulec uszkodzeniu.

Rurka PTFE

części zamienne. Ponieważ rura z czasem ulegnie degradacji, szczególnie w przypadku stosowania w wyrównanym gorącym końcu. Rura może również ulec uszkodzeniu w wyniku zablokowania lub wcięcia się w nią złączki. Nóż jest opcjonalny, ale warto go mieć.

Złączki wciskane

armatura pod ręką. Mogą się one zużyć, a małe metalowe ząbki mogą pęknąć.

Dysze, termistory i wkłady grzewcze

to w końcu się zużyje. Jeśli nie chcesz wydawać dużych pieniędzy na utwardzaną dyszę to po prostu kup serię tanich. A Tak, termistory, wkłady grzewcze, a także silikonowe skarpetki to przydatne części zamienne. Zwłaszcza jeśli masz długi wydruk.

Wentylatory chłodzące

materiały eksploatacyjne, a ja lubię mieć zapasowe wentylatory, przegrany.
lubię mieć pod ręką zapasowe rolki

Karty Micro SD

Karty micro SD są małe i można je łatwo zgubić. więc dobrze jest mieć pod ręką trochę zapasowych.

Narzędzia do przetwarzania końcowego

oczyścić gotowy wydruk, podstawy.

Skrobak z podgrzewanym stołem

system w drukarce, wówczas skrobaczka znacznie ułatwi usuwanie wydruków.

Szczypce i narzędzia tnące

szczypiec do usuwania podpór, szereg innych narzędzi z drewnianymi uchwytami do podważania podpór i inne drobiazgi. Zestaw narzędzi skrawających, a także mata do cięcia.
materiał nośnika. Ogólnie rzecz biorąc, zacznę od szczypiec, a następnie przejdę do narzędzi z drewnianymi uchwytami, aby podważyć inne kawałki, a następnie, jeśli zajdzie taka potrzeba, do ostrzy, aby wygładzić powierzchnie.
Narzędzia i części do druku 3D
zapomnij o skromnych wiertłach i wiertłach. Drukarki 3D często drukują otwory o zbyt małych wymiarach. Wiertarka jest więc przydatna, aby ponownie uzyskać okrągłość i dokładność.

Papier ścierny i gąbki szlifierskie

szlifowania w celu usunięcia linii warstw. Każdy wie o papierze ściernym, ale nie każdy o nim wie Materiał ścierny jest przyklejony z każdej strony, ale w środku przypomina gąbkę kuchenną, dzięki czemu można go łatwo chwycić dłonią.

Opalarka i suszarka do włosów

świetny skrót do usuwania sznurków po prostu rozpuść drobne pasma włókna.

Narzędzie do gratowania

narzędzie . Kiedy na Twoich odciskach jest trochę ta krawędź. T praca na drukowanym plastiku. Nie jest szczególnie ostry w dotyku przy usuwaniu cienkich wiórów z krawędzi.
narzędzie do gratowania

Niejasne/niezwykłe części zamienne do druku 3D

Gdy szlifierskim, nie ma nic lepszego niż szczoteczka do zębów do czyszczenia zanieczyszczeń, a zwłaszcza do przemieszczania się pomiędzy nimi w przekładni zębatej.
Poprzedni artykuł Załadunek i rozładunek włókna w KINGROON KP3S Pro V2 i KLP1

Uwagi

Aldo - październik 5, 2022

Hello … I would like to know if there are the spare parts of the Y axis linear guides and how much they cost, thanks ,,,,, also I would like to know if it is possible to put a larger display in the KP5L printer board bought a few days ago on the site …. GEEKBUYING.COM …. code number 5701413……..09/09/2022 … thanks

zostaw komentarz

* Wymagane pola